Václav Vozáb - Podzim

Olej na sololitu, 66x90 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Pardubicích roku 1948. Studoval na Střední uměleckoprůmyslové škole v Praze u Quida Fojtíka a Vladimíra Jana Hnízda. Je členem Českého fondu výtvarných umění (ČFVU). Vystavoval na řadě společných výstav. Zastoupen ve sbírkách v ČR i zahraničí. Jeho samostatné souborné výstavy pořádala Galerie Vincence Kramáře, Praha. Malíř, scénograf, kostýmní výtvarník.

67298. Podzim
Dražba ukončena:28.10.2021 20:36:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč