Václav Vovsík

303941. Rybník na louce

popis: Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vlevo dole V. Vovsík. Rámováno.

Pozn.: Rám poškozen.

dražba ukončena: 07.03.2020 20:14:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 02.03.2020 19:34:08 2545