Václav Vojtěch Novák - Sohodžin

Olej na plátně. 53x81 cm Signováno vpravo dole V.V. Novák 56. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč

vydraženo top doporučujeme
82506. Sohodžin
Dražba ukončena:31.08.2022 22:53:14
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč