Václav Vojtěch Novák - Nad Košířemi

Olej na plátně, 40x70 cm, signováno vpravo dole V. V. Novák, rám.

Pozn.: Rám i malba poškozeny.

4972. Nad Košířemi
Dražba ukončena:26.05.2016 21:52:57
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč