Václav Vaner

65403. Povoz v podzimním lese

popis: Olej na plátně, 50x60 cm. Signováno vpravo dole Vaner. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Kladně roku 1896. Malířství studoval soukromě u A. Kalvody, J. Janovského, E. Smolíka a A. Petříčka. Věnoval se krajinomalbě. Vystaval doma i v Paříži.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

dražba ukončena: 19.09.2021 20:03:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 2 400 Kč