Václav Vaner - Povoz v podzimním lese

Olej na plátně, 50x60 cm. Signováno vpravo dole Vaner. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

65403. Povoz v podzimním lese
Dražba ukončena:19.09.2021 20:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč