Václav Vaner - Horské štíty

Olej na kartonu, 45x35 cm, signováno vpravo dole Vaner, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

10695. Horské štíty
Dražba ukončena:01.06.2017 18:19:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 31.05.2017 18:04:35 1114
500 Kč 31.05.2017 12:09:02 1699