Václav Tuháček

303555. Soubor 2 prací: Trosky a Letní den

popis: Oleje na plátně fixovaném na kartonu, 20x25 cm. Signováno vlevo dole V. Tuháček. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 09.02.2020 20:12:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 03.02.2020 0:30:27 2467