Olej na plátně fixovaném na kartonu. 20x24 cm. Signováno vpravo dole V. Tuháček. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Oleje na plátně fixovaném na kartonu, 20x25 cm. Signováno vlevo dole V. Tuháček. Rámováno. Pozn.: Rám mírně poškozen.