Václav Trefil - Ženy při práci

Olej na kartonu, 25x33 cm. Signováno vpravo dole V. Trefil. Rámováno.

Nejdelší strana: 43 cm

o autorovi: 1906, Přerov-Henčlov – 1989, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč.

128138. Ženy při práci
Dražba ukončena:03.11.2024 21:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč