Václav Trefil - Zátiší s ovocem

Olej na plátně, 40x50 cm, signováno vlevo dole V. Trefil, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1906, Přerov-Henčlov – 1989, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč.

13441. Zátiší s ovocem
Dražba ukončena:25.10.2017 18:48:23
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč