Václav Trefil - V krajině

Kombinovaná technika, 32x79 cm, signováno vpravo dole V. Trefil, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Sklo prasklé.

o autorovi: 1906, Přerov-Henčlov – 1989, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč.

13736. V krajině
Dražba ukončena:26.10.2017 18:56:45
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 300 Kč