Václav Trefil - Soubor 2 prací

2x olej na kartonu, 70x47 cm, 70x45 cm. Nesignováno. 1x rámováno, 1x nerámováno.

Pozn.: Pozn.: Rám mírně poškozen, nerámované dílo má poškozený roh a okraje.

o autorovi: 1906, Přerov-Henčlov – 1989, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč.

305258. Soubor 2 prací
Dražba ukončena:18.06.2020 20:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč