Václav Trefil - Rozkvetlé květy

Olej na plátně, 65x85 cm. Signováno špatně čitelně. Rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1906, Přerov-Henčlov – 1989, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč.

303471. Rozkvetlé květy
Dražba ukončena:04.02.2020 20:07:43
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 04.02.2020 20:02:43 219