Václav Trefil - Návrat z pole

Kombinovaná technika, 27x41 cm. Signováno vpravo dole V. Trefil. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1906, Přerov-Henčlov – 1989, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč.

116604. Návrat z pole
Dražba ukončena:02.06.2024 20:26:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 30.05.2024 7:10:21 15318
500 Kč 27.05.2024 18:04:08 651