Václav Trefil - Na Lužnici u Dostimovic

Olej na sololitu, 37x70 cm. Signováno vpravo dole Trefil. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Na zadní straně autorský štítek.

o autorovi: 1906, Přerov-Henčlov – 1989, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč.

47490. Na Lužnici u Dostimovic
Dražba ukončena:30.07.2020 20:57:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč