Václav Trefil - Janinka

Olej na plátně, 50x35 cm. Signováno vpravo dole V. Trefil. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Zazadu štítky, číslo.

o autorovi: 1906, Přerov-Henčlov – 1989, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč.

31060. Janinka
Dražba ukončena:24.04.2019 22:10:18
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 100 Kč