Václav Trefil - Abstrakce-dobový řezaný rám

Olej na plátně, 50x60 cm. Nesignováno, vzadu autorské razítko. Rámováno.

Nejdelší strana: 74 cm

o autorovi: 1906, Přerov-Henčlov – 1989, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč.

121058. Abstrakce-dobový řezaný rám
Dražba ukončena:11.08.2024 20:15:48
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč