Václav Trefil - Abstrakce

Olej na kartonu, 70x50 cm. Nesignováno. Rám moderní - stříbrnozlatý.

o autorovi: 1906, Přerov-Henčlov – 1989, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč.

60692. Abstrakce
Dražba ukončena:30.06.2021 19:38:16
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč