Václav Trefil - U Jizery

Olej na plátně, 34x84 cm, signováno vlevo dole V. Trefil 54, rám.

1906, Henčlov u Přerova
Žák AVU (1925-1931; prof. Nejedlý). Studijní cesty do Francie, Itálie, Kostariky a Německa. Malíř zátiší a krajine. Později se věnuje i figurální tvorbě. Náměty čerpá z polních prací.

3060. U Jizery
Dražba ukončena:30.09.2015 22:26:08
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:2 300 Kč