Václav Trefil - Květy

Olej na kartonu, 52x34 cm, signováno vpravo dole V. Trefil, rám.v

1906, Henčlov u Přerova
Žák AVU (1925-1931; prof. Nejedlý). Studijní cesty do Francie, Itálie, Kostariky a Německa. Malíř zátiší a krajine. Později se věnuje i figurální tvorbě. Náměty čerpá z polních prací.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

6772. Květy
Dražba ukončena:01.12.2016 22:07:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 100 Kč