Václav Toman - V listnatém lese

Olej na plátně, 37x30 cm. Signováno vlevo dole Václav Toman. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 49 cm

o autorovi: 1896 – 1962
Malíř. Studoval na AVU v Praze u profesorů Bukovace, Thieleho a Obrovského. Malířsky zpracovával krajinu, architekturu, zátiší a podobizny.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč.

82950. V listnatém lese
Dražba ukončena:28.08.2022 20:12:38
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč