Olej na překližce, 26x31 cm, signováno vlevo dole Václav Toman, rám.
Pozn.: Rám poškozen.
o autorovi: 1896 – 1962
Malíř. Studoval na AVU v Praze u profesorů Bukovace, Thieleho a Obrovského. Malířsky zpracovával krajinu, architekturu, zátiší a podobizny.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč.