Václav Toman - V lese u Skutče

Olej na překližce, 26x31 cm, signováno vlevo dole Václav Toman, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1896 – 1962
Malíř. Studoval na AVU v Praze u profesorů Bukovace, Thieleho a Obrovského. Malířsky zpracovával krajinu, architekturu, zátiší a podobizny.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč.

10111. V lese u Skutče
Dražba ukončena:27.04.2017 19:07:17
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč