Václav Toman - Bažánt

Olej na kartonu, 35x37 cm, signováno vpravo dole Václav Toman, rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1896 – 1962
Malíř. Studoval na AVU v Praze u profesorů Bukovace, Thieleho a Obrovského. Malířsky zpracovával krajinu, architekturu, zátiší a podobizny.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč.

10108. Bažánt
Dražba ukončena:27.04.2017 19:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč