Litografie, 36x52 cm, signováno vpravo dole Václav Štětka, rám, zaskleno.
Pozn.: Mírně poškozeno.
o autorovi: 1893-1982
Narodil se ve Strmilově u Jindřichova Hradce. Studoval AVU v Praze u prof. Hynaise a Švabinského. Ve své tvorbě se věnoval převážně krajinomalbě, velkou inspirací mu byly třeboňské rybníky a jejich výlovy.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 32 000 Kč