Václav Štětka - Výlov

Litografie, 36x52 cm, signováno vpravo dole Václav Štětka, rám, zaskleno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1893-1982
Narodil se ve Strmilově u Jindřichova Hradce. Studoval AVU v Praze u prof. Hynaise a Švabinského. Ve své tvorbě se věnoval převážně krajinomalbě, velkou inspirací mu byly třeboňské rybníky a jejich výlovy.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 32 000 Kč

16064. Výlov
Dražba ukončena:14.02.2018 20:34:00
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:500 Kč