Václav Štětka

16064. Výlov

popis: Litografie, 36x52 cm, signováno vpravo dole Václav Štětka, rám, zaskleno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1893-1982
Narodil se ve Strmilově u Jindřichova Hradce. Studoval AVU v Praze u prof. Hynaise a Švabinského. Ve své tvorbě se věnoval převážně krajinomalbě, velkou inspirací mu byly třeboňské rybníky a jejich výlovy.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 32 000 Kč

dražba ukončena: 14.02.2018 20:34:00

vyvolávací cena: 300 Kč

vydraženo za: 500 Kč