Václav Štětka - Pstruzi

Olej na plátně, 29x43 cm. Signováno vlevo dole V. Štětka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1893-1982
Narodil se ve Strmilově u Jindřichova Hradce. Studoval AVU v Praze u prof. Hynaise a Švabinského. Ve své tvorbě se věnoval převážně krajinomalbě, velkou inspirací mu byly třeboňské rybníky a jejich výlovy.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 32 000 Kč

100843. Pstruzi
Dražba ukončena:20.08.2023 20:42:45
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč