Václav Stein - Zimní krajina

Olej na kartonu, 50x72 cm. Signováno vpravo dole V. Stein. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1917 - 1944

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč

93678. Zimní krajina
Dražba ukončena:16.04.2023 20:30:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč