Václav Stein - Žebrák

Olej na plátně, 47x36 cm. Signováno vpravo dole V Stein. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1917 - 1944

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000Kč.

22609. Žebrák
Dražba ukončena:27.09.2018 18:35:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 200 Kč