Václav Stein - Zasněžená krajina

Olej na plátně, 49x70 cm. Signováno vpravo dole V. Stein. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1917 - 1944

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč

73260. Zasněžená krajina
Dražba ukončena:13.02.2022 21:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč