Václav Stein - Vesnický  rybníček

Olej na kartonu, 43x57 cm. Signováno vlevo dole V. Stein. Rám.

o autorovi: 1917 - 1944

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000Kč.

21269. Vesnický rybníček
Dražba ukončena:27.06.2018 21:31:18
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:14 000 Kč