Václav Stein - V podzimním lese

Olej na plátně, 38x48 cm. Signováno vpravo dole V. Stein 15. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Restaurováno.

o autorovi: 1917 - 1944

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč

Václav Stein
72205. V podzimním lese
Zbývá:5 dnů, 3 hodin
Konec dražby:23.01.2022 20:02:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 700 Kč