Václav Stein - Údolí s řekou

Olej na kartonu, 40x50 cm. Signováno vpravo dole V. Stein. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 66 cm

o autorovi: 1917 - 1944

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč

90082. Údolí s řekou
Dražba ukončena:19.02.2023 20:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč