Václav Stein - Tetřeví tok

Olej na plátně, 34x50 cm. Signováno vpravo dole V. Stein. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1917 - 1944

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000Kč.

74656. Tetřeví tok
Dražba ukončena:13.03.2022 20:48:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč