Václav Stein - Staročeská chalupa (Otradovice)

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole V. Stein. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1917 - 1944

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč

83396. Staročeská chalupa (Otradovice)
Dražba ukončena:04.09.2022 20:44:55
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč