Václav Stein - Snopy u řeky

Olej na kartonu, 47x60 cm. Signováno vpravo dole V. Stein. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1917 - 1944

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč

48649. Snopy u řeky
Dražba ukončena:27.08.2020 20:42:21
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč