Václav Stein - Snopy

Olej na plátně, 50x70 cm, signováno vpravo dole V. Stein, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1917 - 1944

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000Kč.

11937. Snopy
Dražba ukončena:29.06.2017 19:03:38
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč