Václav Stein

69678. Snop nad řekou

popis: Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole V. Stein. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1917 - 1944

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč

dražba ukončena: 28.11.2021 20:51:10

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 400 Kč