Václav Stein - Snop nad řekou

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole V. Stein. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1917 - 1944

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč

69678. Snop nad řekou
Dražba ukončena:28.11.2021 20:51:10
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 400 Kč