Václav Stein - Samota v zimní krajině

Olej na plátně, 49x70 cm. Signováno vpravo dole V. Stein. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1917 - 1944

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč

93541. Samota v zimní krajině
Dražba ukončena:09.04.2023 20:27:23
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 000 Kč