Václav Stein - Samota na kopci

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole V. Stein 36. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

Nejdelší strana: 59 cm

o autorovi: 1917 - 1944

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000Kč.

106533. Samota na kopci
Dražba ukončena:03.12.2023 21:31:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 03.12.2023 21:26:39 12088
500 Kč 23.11.2023 16:11:39 11249