Václav Stein - Rozlehlá krajina

Olej na kartonu, 35x45 cm. Signováno vpravo dole V. Stein. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 45 cm

o autorovi: 1917 - 1944

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč

74038. Rozlehlá krajina
Dražba ukončena:27.02.2022 20:33:06
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč