Václav Stein

308949. Říčka v letní krajině

popis: Olej na kartonu, 25x35 cm. Signováno vlevo dole V. Stein. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1917 - 1944

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21.000 Kč.

dražba ukončena: 12.06.2021 20:07:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč