Václav Stein - Řeka v údolí

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole V. Stein. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 55 cm

o autorovi: 1917 - 1944

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč

79833. Řeka v údolí
Dražba ukončena:19.06.2022 20:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč