Václav Stein - Psí rodina

Olej na plátně, 45x37 cm. Signováno vlevo dole V. Stein. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 55 cm

o autorovi: 1917 - 1944

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč

89487. Psí rodina
Dražba ukončena:05.02.2023 20:23:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč