Václav Stein - Pražská ulička

Olej na plátně, 66x46 cm. Signováno vpravo dole V. Stein. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1917 - 1944

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč

306934. Pražská ulička
Dražba ukončena:13.12.2020 20:16:48
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:16 000 Kč