Václav Stein - Pražská ulička

Olej na kartonu, 27x20 cm. Signováno vpravo dole V. Stein. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 39 cm

o autorovi: 1917 - 1944

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč

96169. Pražská ulička
Dražba ukončena:04.06.2023 21:53:50
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 800 Kč