Václav Stein - Potok na pasece

Olej na kartonu, 33x38 cm. Signováno vpravo dole V. Stein. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1917 - 1944

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč

61615. Potok na pasece
Dražba ukončena:27.06.2021 20:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč