Václav Stein - Potok

Olej na kartonu, 50x40 cm. Signováno vpravo dole V.V. Stein. Rámováno.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1917 - 1944

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč

153523. Potok
Zbývá:8 dnů, 0 hodin
Konec dražby:18.01.2026 20:50:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč