Václav Stein - Pošumaví

Olej na kartonu, 48x63 cm. Signováno vpravo dole V. Stein. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 73 cm

o autorovi: 1917 - 1944

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč

90577. Pošumaví
Dražba ukončena:26.02.2023 21:33:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 100 Kč