Václav Stein

308234. Podzimní břízky

popis: Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole V. Stein. Rámováno.

o autorovi: 1917 - 1944

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21.000 Kč.

dražba ukončena: 09.04.2021 21:04:53

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 4 100 Kč