Václav Stein - Pasačka s kozou

Olej na plátně, 35x45 cm. Signováno vpravo dole V. Stein. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 59 cm

o autorovi: 1917 - 1944

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč

91204. Pasačka s kozou
Dražba ukončena:05.03.2023 21:07:32
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 300 Kč