Václav Stein - Orlické hory

Olej na kartonu, 35x49 cm. Signováno vpravo dole V. Stein. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1917 - 1944

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000Kč.

23605. Orlické hory
Dražba ukončena:31.10.2018 20:10:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 700 Kč