Václav Stein - Jezero pod horami

Akvarel, 50x66 cm. Signováno vpravo dole V. Stein. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 73 cm

o autorovi: 1917 - 1944

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč

77854. Jezero pod horami
Dražba ukončena:15.05.2022 20:29:55
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč